צריח מדיה לוגו שקוף

בניית אתר לעסק קטן

בניית אתר לעסק קטן | צריח מדיה

גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי בעולם, עם מעל 40 אלף חיפושים מידי שנייה ועם למעלה מ-1.25 טריליון חיפושים בשנה. גם בישראל גוגל שולטת ביד רמה, עם נתח שוק של 94% מכלל החיפושים. אחת המטרות החשובות של אתר אינטרנט הוא להופיע בתוצאות החיפוש בגוגל כאשר יחפשו את השם שלכם בגוגל או את שירותים ומוצרים שאתם מציעים ללקוחות. 

כאשר מדברים על בניית אתר לעסק קטן, ניתן דגש על נראות האתר בתוצאות החיפוש בגוגל, כך שלקוחות שיחפשו את שם העסק שלכם בגוגל ימצאו אתכם בקלות ויוכלו להתרשם מהשירותים והמוצרים שאתם מציעים ללקוחות.
במאמר הבא נדבר על מהו בניית אתר לעסק קטן, מה צריך שיהיה בתוך האתר שלכם וגם על שירות בניית אתרים של צריח מדיה כולל פרויקטים נבחרים לדוגמה. 

בניית אתר למרכז טיפולים | צריח מדיה

אתר אינטרנט הוא הפנים של העסק שלכם

בעידן הדיגיטל כל עסק חייב אתר אינטרנט. אתר שבו תוכלו לספר ללקוחות שלכם מי אתם, מה אתם עושים, אילו מוצרים ושירותים אתם מציעים וכן למה לבחור דווקא בכם. בניית אתר לעסק קטן הוא בראש ובראשונה צריך להוות את הפנים של העסק שלכם, ולכן על האתר להיות מכוון במטרותיו ולתת ללקוח את כל הסיבות בעולם למה לבחור דווקא בכם. 

לא פחות חשוב מכך הוא נראות האתר. אתר אינטרנט עם חווית משתמש טובה ועם חשיבה מדוקדקת לפרטי פרטים על המשתמש, הוא אתר שיכול לעשות פלאים לעסק ולמכירות של העסק שלכם. נראות האתר כוללת הן את המסרים השיווקים שלכם שישכנעו את הלקוחות לבחור דווקא בכם, והן את נראות עיצוב האתר הצריכה להיות תואמת לאופי האתר ולמסרים השיווקיים. 

עסק קטן

בניית אתר לעסק קטן – הדפים המרכזיים באתר

כאשר מדברים על בניית אתר לעסק קטן, ובמקרה הזה הדבר נכון גם עבור עסקים גדולים, הוא נוכחות חובה של מספר עמודים שמטרתם לספר ללקוח על העסק שלכם ולשכנע את הלקוח למה לבחור דווקא בכם. יצרתי עבורכם רשימה של מספר עמודים חשובים שהאתר שלכם חייב להכיל.

כאן המקום לציין כי מעבר לעמודים הבסיסיים הללו, תמיד כדאי ליצור עוד עמודים בהתאם לצרכים העסקיים שלכם כדי למצות את מסע הלקוח ככל הניתן אצלכם בתוך האתר. 

רשימת עמודים שהאתר שלכם צריך:

  • עמוד הבית – העמוד הראשי של האתר המהווה חלון ראווה מתומצת ומדויק עבור הלקוחות המבקרים באתר. בעמוד הבית נספר עליכם ועל העסק שלכם, נספר אילו שירותים אתם מציעים ללקוחות, ניתן ללקוחות את כל הסיבות למה לבחור דווקא בכם, נשלב גלריית תמונות וסרטונים ככל שישנם כאלו, נוסיף המלצות חמות של לקוחות עליכם ונאפשר יצירת קשר עם העסק שלכם. 
  • אודות – המקום שבו תספרו ללקוחות מי אתם, איך נכנסתם לתחום ועל החזון העסקי העומד לנגד עיניכם. כמו כן נספר על הניסיון המקצועי ועל הידע העשיר שלכם בתחום והכל בשילוב תמונות שלכם ותמונות אווירה מרשימות. 
  • שירותים – מטרת העמוד היא לספר ללקוחות אילו שירותים אתם מציעים עבורם, כאשר תפרטו על התועלות שיצא ללקוח כתוצאה מכך שיעבוד דווקא אתכם. 
  • בלוג – בלוג תוכן משמש כמנוף עבור משיכת לקוחות פוטנציאליים חדשים. בבלוג תוכלו לשתף טיפים מקצועיים על התחום שלכם, לעדכן אודות פעילויות כאלו ואחרים המתבצעות בעסק ועוד. 
  • יצירת קשר – עמוד הנעה לפעולה שמטרתו לגרום ללקוחות להשאיר פרטים או ליצור קשר עם העסק שלכם עבור קבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים.

אם אתם מוכרים גם מוצרים פיזיים או מוצרים דיגיטליים, כדאי לבחון בניית אתר מכירות הכולל חנות וקטלוג מוצרים הניתנים לרכישה אונליין. 

בניית אתר לעסק קטן עם צריח מדיה

נעים מאוד, אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, מדויקת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם. לנו ניסיון עשיר וידע רחב בבניית אתר לעסק קטן. בנינו וניהלנו מאות אתרים לעסקים קטנים וגדולים כאחד. לנו היכולת לנתח את הפעילות העסקית שלכם ולתרגם אותה לכדי אתר טוב וחזק שגורם ללקוחות לרצות לעבוד דווקא אתכם. 

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית בה נוכל להכיר ולבחון יחד אתכם הזדמנויות עסקיות חדשות ואסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית עבורכם. אפשר ליצור איתנו קשר כאן או בטלפון 058-4458206

פרויקטים לדוגמה:

קראו גם:

צריח מדיה | אייקון
אנחנו צריח מדיה
ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.
שתפו:
השאירו פרטים
מה חדש באתר?
נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button