צריח מדיה לוגו שקוף

בניית אתרים למטפלים

קצת נתונים: למעלה מ-96% מהציבור הכללי בישראל עושה שימוש קבוע באינטרנט. 91% מהישראלים מחפשים מידע רפואי באינטרנט. בעקבות הקורונה יותר ממיליון ישראלים ביצעו רכישות לראשונה בחייהם דרך האינטרנט.

במילים אחרות, הכל קורה באינטרנט, ואם אתם כעסק לא תהיו באינטרנט, אתם עלולים לפספס קהל עצום ורלוונטי לעסק שלכם.

במאמר הבא נדבר על בניית אתרים למטפלים, נעמוד על הדגשים המיוחדים שמוכרחים להיות באתרי טיפולים ונבין איך לגרום לאתר שלכם להיות מכירתי וכזה שמייצר לקוחות חדשים מידי חודש.

אין הנחתום מעיד על עיסתו כבר לא רלוונטי

בעידן הדיגיטל כדי שהלקוחות יכירו אתכם, אתם צריכים לספר על עצמכם. ולא רק לספר על עצמכם אלא לספר את הסיפור שלכם בצורה המיטבית וכזו שתציג אתכם באור חיובי ותגרום ללקוח שלכם להבין שהלקוח חייב לפנות דווקא אליכם. בניית אתרים למטפלים הוא קודם כל אתר תדמית שמספר את הסיפור שלכם, של מי אתם, אילו שירותים ומוצרים אתם מציעים ללקוחות, מהן התועלות אותן אתם מעניקים ללקוחות ואיך דווקא אתם יכולים לסייע ללקוח בבעיה לשמה הוא פנה אליכם. 

חייבים להבין נקודה חשובה: בעידן של היום שבו כל אחד יכול להקים אתר ולכתוב שהוא הכי מקצוען, והטיפולים אצלו הם הטובים ביותר ורק אצלו החיים של הלקוח יהפכו לדבש טהור, תצטרכו להתעלות על עצמכם כדי לנצח בתחרות.

היתרונות של בניית אתרים למטפלים

היתרון הגדול והבולט באתר משלכם, הוא שבאתר תוכלו להציג את עצמכם, לספר מי אתם ולמה כדאי למטופל לבחור דווקא בכם. מעבר לכך, באתר תוכלו לשלב בלוג מקצועי עם טיפים למטופלים ולזכות בחשיפה רחבה אודות למידע שאתם חולקים עם משתמשים. כמו כן באתר משלכם תוכלו לשתף ולעדכן את הלקוחות על הפעילות שלכם, ולעדכן אודות שינויים בשעות הפעילות, מעבר קליניקה ועוד.

בניית אתרים למטפלים עם צריח מדיה

בצריח מדיה אנו בונים אתרים שמבינים לקוחות. אתרים שנותנים דגש על היתרונות שלכם כמטפלים ועל הבידול העסקי שלכם שיגרום ללקוחות לבחור דווקא בכם. 

לנו ניסיון עם בניית עשרות אתרים למטפלים, כאשר בכל אחד ואחד מהאתרים עמדנו על הבידול המדויק והספציפי של אותו מטפל, ורקמנו את הקריאייטיב, השפה והאסטרטגיה של האתר בהתאם למטפל.

אנחנו כאן כדי לסייע לכם בניית האתר שלכם 🙂 

בניית אתר למטפל | צריח מדיה

קייס סטאדי

אורי פוקס הוא מטפל בחרדות ודיכאון כבר למעלה מעשור. את אתר בטיפול הקמנו מתוך מטרה להביא מטופלים חדשים אל הקליניקה של אורי. לשם כך יצרנו בלוג מקצועי עם שפע מידע וטיפים עבור אנשים שחווים חרדות, דיכאון וקשיי ביטחון עצמי. הבלוג זוכה לחשיפה רחבה של עשרות אלפי כניסות לאתר מידי חודש.

באתר נתנו דגש על עיצוב חדשני וכזה המשלב רוגע ומקום בטוח מחד, ומאידך מקום מקצועי שהמטופל ימצא בו בית. בנוסף שילבנו באתר שאלון חרדה אינטראקטיבי, נתנו דגש על חווית משתמש והנעה לפעולה, הזנו את עשרות המדריכים באתר, והכל בשפה קלילה ועשירה ובגובה העיניים עם המטופל. 

מקורות נתונים:

  • המכון הישראלי לדמוקרטיה 2020
  • המכון לגיאוקרטוגרפיה 2017

קראו גם:

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתרים למטפלים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

צפו בפרויקטים של בניית אתרים למטפלים

היי, נעים להכיר :)

אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.

כאנשי שיווק הבנו את המצוקה של בעלי העסקים, שמשקיעים לא מעט כסף בפרסום העסק שלהם, אך התוצאות בוששות מלהגיע, ולא תמיד הם יכולים להצביע על נקודה ספציפית שגרמה לפרסום להיכשל. ובכל זאת, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב וקיים אצל מרבית העסקים בישראל. ואם נעצור לרגע ונדבר בפתיחות, אז תענו לי רגע בכנות: במה אתם שונים מהמתחרים שלכם? (כן, גם המתחרים שלכם מקצועיים, אמינים ויפים והמחיר שלהם פיקס). בפרסום עם אסטרטגיה מדויקת לעסק שלכם אתם לא רק תיהיו שונים מהמתחרים שלכם, אלא גם תיהיו ההשראה של המתחרים שלכם..

מה זה אסטרטגיה?

צפו בסרטון בו אנו מסבירים הכל

הנחיצות של מיתוג לעסק

נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button