צריח מדיה לוגו שקוף

איך להפוך את וורדפרס לעברית

איך להפוך את וורדפרס לעברית | צריח מדיה

וורדפרס היא פלטפורמה עולמית לבניית אתר, עם נתח שוק של מעל 30% מכלל האתרים בעולם. אחת היתרונות הגדולים של וורדפרס היא תמיכה ב-71 שפות שונות ובין היתר גם בשפה העברית. במאמר הנוכחי נדבר על איך להפוך את וורדפרס לעברית ואיך מתאימים את עיצוב מימין לשמאל כמו בעברית במקום שמאל לימין המוגדר לשפה האנגלית. 

התקנת וורדפרס בעברית

אם טרם התקנתם את הוורדפרס, תוכלו להוריד את הוורדפרס בעברית ובכך תייתרו את הצורך בהגדרת האתר בשפה העברית. כאשר מורידים וורדפרס בעברית, גם הגדרות העיצוב ושאר הגדרות התוספים באתר יתמכו אוטומטית בעברית. 

כאן המקום לציין כי קיים הבדל בין הגדרת האתר לעברית לבין הגדרת הממשק בעברית. כלומר, יכול להיווצר מצב שהאתר יהיה באנגלית, בעוד ממשק הניהול של המשתמש יהיה בעברית. 

שינוי שפת הממשק של וורדפרס

איך להפוך את וורדפרס לעברית דרך ממשק הניהול?

הפיכת אתר וורדפרס לעברית היא פעולה פשוטה וקלה. יש לגשת אל לוח הבקרה של האתר תחת לשונית Settings ללחוץ על General ובלשונית Site Language יש לבחור את השפה העברית (או כל שפה אחרת שתראו לנכון לעשות בה שימוש). 

שימו לב: בעת שינוי שפת האתר, גם תצוגת האתר תשתנה לעברית ואיתם גם אלמנטים קיימים בתוך האתר. הדוגמה הבולטת היא השינוי בעיצוב משמאל למימין באנגלית לימין לשמאל בעברית. ולכן במקרים רבים האתר עלול לאבד מעט את העיצוב, ולכן הקפידו לבצע את ההתאמות הנדרשות של עיצוב האתר בעמודים השונים בעת שינוי שפת הוורדפרס. 

התאמת עיצוב האתר באמצעות קוד CSS

אם אתם מעוניינים להשאיר את השפה כפי שהיא ורק להתאים את אופן תצוגת האתר עבור עברית (קרי: מימין לשמאל), כל שעליכם לעשות הוא להוסיף את שורת הקוד הבאה בקוד CSS מותאם.
יש לגשת אל לוח הבקרה > עיצוב > התאמה אישית > CSS מותאם ולהדביק את שורת הקוד הבאה:

				
					.body {
    direction: rtl;
    }
				
			

עבור התאמה הפוכה (התאמת עבור אנגלית), יש לשנות את RTL ל-LTR. כלומר, תצוגה משמאל לימין.

בניית אתר ליבואנים | צריח מדיה

בניית אתר רב לשוני 

לא אחת אני נתקל בחברות המעוניינות באתר רב לשוני, בעיקר חברות הפונות גם ללקוחות או ספקים מחו"ל. 
במקרים כאלו תרגום הטקסט לאנגלית או עברית לבדו לא יעזור, וזאת בשל שינויי התצוגה השונים בכל שפה. ולכן ההמלצה היא ליצור אתר רב לשוני ובדגש על התאמות מדויקות עבור כל שפה ושפה הן ברמת ניסוח טקסט מותאם והן ברמת נראות עיצוב האתר עבור כל שפה. 

מעוניינים בבניית אתר רב לשוני? לא הצלחתם להפוך את הוורדפרס לעברית? אנחנו צריח מדיה ולנו ניסיון רב עם בניית אתרים כולל בין היתר גם אתרים רב לשוניים בדגש על נראות אחידה והתאמות נדרשות עבור כל שפה ושפה. לנו מגוון פתרונות, קטנים וגדולים כאחד עבור אתרים רב לשוניים. לכל שאלה אנחנו כאן זמינים עבורכם 🙂 

צריח מדיה | אייקון
אנחנו צריח מדיה
ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.
שתפו:
השאירו פרטים
מה חדש באתר?
נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button