צריח מדיה לוגו שקוף

בניית אתרים לטכנאים

מאז פרצה לחיינו התוכנית הנהדרת "יצאת צדיק" של חיים הכט (ובהמשך בהנחייתו של חיים אתגר), המודעות לחשיבות אמינות הטכנאים קפצה מדרגה במאות אחוזים בקרב הציבור הישראלי. הדבר בא לידי ביטוי בכך שאתרים כמו "מדרג" ודומיהם שמאפשרים חוות דעת אותנטיות של לקוחות צוברים פופולריות גבוהה ומספקים ביטחון ללקוחות מול הטכנאים שיבקרו בביתם. 

כאשר מדברים על בניית אתרים לטכנאים הכוונה בראש ובראשונה לאתר שנותן מענה לצרכי הלקוח, במקרה של טכנאים ניתן דגש מיוחד על אמינות ומסרים שמשדרים ביטחון ללקוח שהוא נמצא בידיים טובות וכי הטכנאי שיגיע לביתו – אתם – תספקו לו שירות טוב, אמין ובמחיר טוב ומבלי לחשוש שתעקצו אותו.

אפיון אתר – המפתח להצלחה

אפיון אתר הוא החלק החשוב ביותר בעת בניית אתרים לטכנאים. ממש בדומה לתכנון לבית, כאשר אתם מתכננים את ביתכם החדש תרצו לדעת היכן ימוקם המטבח, כמה חדרים יהיו בבית ואיך לעצב את הבית החדש, כך בעת אפיון האתר שלכם, אנו נתכנן את האתר לפרטי פרטים החל ממספר הדפים שיהיו באתר והיכן יוצגו העמודים המרכזיים, ועד לעיצוב שתומך במסרים השיווקיים שלכם בהתאם לקהל היעד. 

בניית אתרים לטכנאים עם צריח מדיה

לבנות אתר אפשר גם בחינם.. אתרים שעושים את ההבדל ומדברים אל הלקוחות שלכם, זו כבר מומחיות. בצריח מדיה אנו בונים אתרים שמדברים ללקוחות. הדבר בא לידי ביטוי בכך שאנו קודם נבין את מהות העסק שלכם, נכיר את קהל היעד שלכם והלקוחות ע"מ להתאים מסרים שיווקיים שמסרים רוגע, ביטחון ואמינות. כמו כן, נעשה שימוש בעיצוב חדשני שמתאים בדיוק למותג שלכם.

בנוסף, לקוחות צריח מדיה נהנים גם באחסון האתר למשך שנה במתנה! וגם מקבלים תמיכה וליווי לאורך כל הדרך. 

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתרים לטכנאים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

צפו בפרויקטים של בניית אתרים לטכנאים

היי, נעים להכיר :)

אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.

כאנשי שיווק הבנו את המצוקה של בעלי העסקים, שמשקיעים לא מעט כסף בפרסום העסק שלהם, אך התוצאות בוששות מלהגיע, ולא תמיד הם יכולים להצביע על נקודה ספציפית שגרמה לפרסום להיכשל. ובכל זאת, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב וקיים אצל מרבית העסקים בישראל. ואם נעצור לרגע ונדבר בפתיחות, אז תענו לי רגע בכנות: במה אתם שונים מהמתחרים שלכם? (כן, גם המתחרים שלכם מקצועיים, אמינים ויפים והמחיר שלהם פיקס). בפרסום עם אסטרטגיה מדויקת לעסק שלכם אתם לא רק תיהיו שונים מהמתחרים שלכם, אלא גם תיהיו ההשראה של המתחרים שלכם..

מה זה אסטרטגיה?

צפו בסרטון בו אנו מסבירים הכל

הנחיצות של מיתוג לעסק

נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button