צריח מדיה לוגו שקוף

בניית אתר לגני ילדים

נכון לשנת 2023 יש במדינת ישראל 20,994 גני ילדים המטפלים יחד בלמעלה מחצי מיליון ילדים. התחרות בין גני הילדים השונים גדלה מידי שנה, כאשר נפתחות עוד ועוד מוסדות חינוך לילדים. בנוסף לזה הדרישה של ההורים עולה מדרגה מידי שנה, וכיום הורים רוצים להרגיש בטוחים כאשר הם בוחרים את המקום שילווה את הילד שלהם לאורך השנה הקרובה בוודאי לאור הסיפורים המצערים המגיעים לתקשורת מידי תקופה. 

בניית אתר לגני ילדים הוא בראש ובראשונה חלון הראווה של הגן. האתר צריך לשדר את מה הביתיות החמימה, היחס האכפתי של הצוות ואת האסתטיקה והטיפוח של הגן ומעל לכל את הביטחון האישי של הילד אצלכם בגן. זו המהות של אתר אינטרנט לגן ילדים. 

במאמר הבא נדבר על מה צריך שיהיה בתוך אתר אינטרנט לגן ילדים, על השירות המצוין של צריח מדיה וגם תוכלו להתרשם מתיק העבודות שבנינו עבור גני ילדים. 

גן ילדים, משחקים

תנו להורים סיבה לבחור דווקא בכם

אתר אינטרנט בבסיסו הוא חלון ראווה שדרכו יכולים לקוחות להתרשם מבית העסק ולהחליט האם לצרוך את שירותיו של אותו עסק או לא. אותו הדבר גם כאשר מדברים על בניית אתר לגני ילדים, האתר צריך לתת להורים את כל הסיבות לבחור דווקא בכם. המטרה המרכזית של האתר הוא לספר עליכם ועל מי אתם, למה דווקא אתם ומה הייחודיות שלכם כגן ילדים. 

להלן רשימה של עמודים מרכזיים שנחוצים שיהיו בתוך אתר לגן ילדים:

  • דף הבית – העמוד המרכזי של האתר בו תספרו על הגן, על הצוות המקצועי והמנוסה, תשלבו תמונות מתוך הגן ופעילויות אטרקטיביות של ילדי הגן. בנוסף יש לשלב המלצות חמות של הורים, ולתת את כל הסיבות למה דווקא אצלכם ההורים יכולים להיות בטוחים כי הגיעו למקום הנכון שישמור בבטחה על ילדיהם. 
  • אודות – זה המקום לספר בהרחבה על הצוות של הגן, על הנהלת הגן ועל המטרות הנעלות שלשמם בחרתם להקים את הגן. רצוי לשלב לצד זה תמונות של הצוות, של מנהל או מנהלת הגן כדי לחזק את תחושת הביטחון של מי עומד מאחורי הגן.
  • גלריה – תמונה אחת שווה אלף מילים. תמונות של ילדים משחקים בשמחה ורצים בעליזות בגן שווה מיליון. שלבו תמונות באיכות גבוהה של התפאורה, המשחקים, החצר, האוכל וכיוצ"ב וכן תמונות מתוך פעילויות של ילדי הגן. 
  • המלצות – הורים מרוצים יכולים לשמש לכם מיקרופון וסייע אף הם בחיוק תחושת הביטחון של הורים פוטנציאלי המעוניינים לרשום את ילדיהם לגן. ניתן לשלב צילומי מסך מתוך וואטסאפ, המלצות מגוגל מפות, פייסבוק וכיוצ"ב ואף תוכלו להגדיל לעשות ואף לצרף סרטוני וידאו של הורים המדברים בשבחו של הגן ובשבחם של הצוות.
  • יצירת קשר – עמוד בו יוכלו ליצור קשר עם הנהלת הגן בטלפון, מייל, וואטסאפ או באמצעות טופס התקשרות. כמו כן כדאי להוסיף גם מפה ובה מיקום הגן עבור הורים המעוניינים לבקר פיזית בגן בטרם ההרשמה. 

אנחנו צריח מדיה 

אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, מדויקת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם. לנו ניסיון בבניית עשרות אתרים עבור גני ילדים, בדגש על אתר נעים בסגנון ילדותי, אתר המשדר ביטחון עבור ההורים ואתר המזמין את ההורים לרצות להירשם דווקא אצלכם.

אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית בה נוכל להכיר ולבחון יחד איתכם בניית אתר לגני ילדים מותאם אישית עבורכם.

מקור נתונים: משרד החינוך, 2023

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר לגני ילדים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

צפו בפרויקטים של בניית אתר לגני ילדים

היי, נעים להכיר :)

אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.

כאנשי שיווק הבנו את המצוקה של בעלי העסקים, שמשקיעים לא מעט כסף בפרסום העסק שלהם, אך התוצאות בוששות מלהגיע, ולא תמיד הם יכולים להצביע על נקודה ספציפית שגרמה לפרסום להיכשל. ובכל זאת, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב וקיים אצל מרבית העסקים בישראל. ואם נעצור לרגע ונדבר בפתיחות, אז תענו לי רגע בכנות: במה אתם שונים מהמתחרים שלכם? (כן, גם המתחרים שלכם מקצועיים, אמינים ויפים והמחיר שלהם פיקס). בפרסום עם אסטרטגיה מדויקת לעסק שלכם אתם לא רק תיהיו שונים מהמתחרים שלכם, אלא גם תיהיו ההשראה של המתחרים שלכם..

מה זה אסטרטגיה?

צפו בסרטון בו אנו מסבירים הכל

הנחיצות של מיתוג לעסק

נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button