צריח מדיה לוגו שקוף

בניית אתר לנותני שירות

נכון לשנת 2022, קיימים במדינת ישראל כ-550 אלף עסקים. ע"פ ההערכות קרוב למחצית הינם עסקים נותני שירות הכוללים בין היתר שירותי רו"ח ועו"ד, יועצים עסקיים ומנטורים, חשמלאים, טכנאים וחברות ניקיון ועוד רבים וטובים.

למה זה חשוב ואיך זה קשור לבניית אתר לנותני שירות?

כאמור, תחום נותני השירות הינו אחד התחומים התחרותיים במדינת ישראל. לצורך השוואה ניקח את תחום המשפט: במדינת ישראל יש 78,000 אלף עורכי דין. כלומר, עורך דין על כל 128 אנשים (הכי הרבה בעולם). אבל לא רק עורכי דין, גם תחומי הניקיון ובעלי מקצוע שונים מוצאים את עצמם בתוך תחרות קשה וקשוחה שבמקרים רבים מאלצת אותם להתפשר על מחירים מוזלים רק כדי לסגור עוד לקוח.

מה עושים? בונים בידול!

תשחזרו בזכרונכם את הרגע בו הייתם צריכים לבחור בין אייפון של אפל למכשיר הגלקסי של סמסונג. מה גרם לכם (ולעוד עשרות מיליוני אנשים ברחבי העולם) לבחור דווקא במותג אחד על פני השני? ובכן, התשובה היא בידול. בעוד אפל חרטו על דגלם אבטחת מידע וחדשנות, סמסונג קרצה לכם בנוחות שימוש ומבחר.

אותו הדבר גם אצלכם בעסק. אם כל המתחרים שלכם מציעים שירות, אתם תציעו איכות. אם המתחרים מציעים מחירי רצפה, אתם תמתגו את עצמכם כחברת פרימיום. אם המתחרים מציעים אמינות, אתם תציעו את השירות המהיר ביותר (זמינות).

בניית אתר לנותני שירות עם צריח מדיה

בניית אתרים אפשר גם בחינם… אתרים שמבדלים אתכם מהמתחרים שלכם, זו כבר המומחיות של צריח מדיה.
בצריח מדיה אנו מציעים בניית אתר לנותני שירות כאשר הדגש הוא על מסר חד, קולע ומבדל, כזה שיגרום לכם לבלוט אצל הלקוחות שלכם עמוק בתוך התחרות הגואה.

בנוסף, לקוחות צריח מדיה נהנים גם באחסון האתר למשך שנה במתנה! וגם מקבלים תמיכה וליווי לאורך כל הדרך.

מעוניינים לשמוע עוד על בניית אתר לנותני שירות?
השאירו פרטים ונחזור אליכם!

צפו בפרויקטים של בניית אתר לנותני שירות

היי, נעים להכיר :)

אנחנו צריח מדיה ומה שאנחנו עושים הכי טוב זה לבנות אסטרטגיה חדה, בועטת ומבדלת שמתאימה בדיוק לעסק שלכם.

כאנשי שיווק הבנו את המצוקה של בעלי העסקים, שמשקיעים לא מעט כסף בפרסום העסק שלהם, אך התוצאות בוששות מלהגיע, ולא תמיד הם יכולים להצביע על נקודה ספציפית שגרמה לפרסום להיכשל. ובכל זאת, זה משהו שחוזר על עצמו שוב ושוב וקיים אצל מרבית העסקים בישראל. ואם נעצור לרגע ונדבר בפתיחות, אז תענו לי רגע בכנות: במה אתם שונים מהמתחרים שלכם? (כן, גם המתחרים שלכם מקצועיים, אמינים ויפים והמחיר שלהם פיקס). בפרסום עם אסטרטגיה מדויקת לעסק שלכם אתם לא רק תיהיו שונים מהמתחרים שלכם, אלא גם תיהיו ההשראה של המתחרים שלכם..

מה זה אסטרטגיה?

צפו בסרטון בו אנו מסבירים הכל

הנחיצות של מיתוג לעסק

נדבר בוואטסאפ
1
אני זמין עבורכם :)
היי, אני שלמה ואני כאן כדי לסייע :)
איך אוכל לעזור?
Call Now Button